brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/22 сесія 7 скликання від 24 жовтня 2019 року/Про призупинення діяльності бібліотеки-філіалу № 38 с. Мирне

Про призупинення діяльності бібліотеки-філіалу № 38 с. Мирне

gerb ukr

УКРАЇНА

Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
(двадцять друга сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

24 жовтня 2019 року м. Бобровиця № 17-22

Про призупинення діяльності бібліотеки-філіалу № 38 с. Мирне
Відповідно до статті 43, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Положенням про порядок відчуження та списання майна, що є спільною власністю територіальних громад, сіл, міст Бобровицького району (із змінами, внесеними рішенням дванадцятої сесії районної ради шостого скликання від 28.03.2013), враховуючи клопотання гуманітарного відділу районної державної адміністрації від 07 жовтня 2019 № 02-01/340, рекомендацій постійної комісії районної ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району, районна рада вирішила:

1. Призупинити діяльність бібліотеки-філіалу № 38 с. Мирне.
2. Відповідно до чинного законодавства штатну одиницю (0,75 % ставки завідуючої бібліотекою-філіалом) та фонди бібліотеки-філіалу (8036 примірників літератури) передати до центральної районної бібліотеки і надати дозвіл на списання застарілої та зношеної літератури.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району.

Голова Володимир ЛЯХОВЕНКО

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd