brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/22 сесія 7 скликання від 24 жовтня 2019 року/Про продовження дії контракту з головним лікарем КНП «Бобровицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Бобровицької районної ради Загорульком І.В.

Про продовження дії контракту з головним лікарем КНП «Бобровицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Бобровицької районної ради Загорульком І.В.

gerb ukr

УКРАЇНА

Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
(двадцять друга сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

24 жовтня 2019 року м. Бобровиця № 15-22

Про продовження дії контракту з головним
лікарем КНП «Бобровицький районний центр
первинної медико-санітарної допомоги»
Бобровицької районної ради Загорульком І.В.

Розглянувши заяву головного лікаря КНП «Бобровицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Бобровицької районної ради Загорулька Ігоря Вікторовича від 27.08.2019 року, відповідно до пункту 3.8. розділу 3 Положення про порядок призначення на посаду на умовах контракту та звільнення з посади керівників підприємств, установ і закладів, що знаходяться у спільній власності територіальних громад міста, сіл Бобровицького району, затвердженого рішенням районної ради від 25 вересня 2013 року, керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. Продовжити дію контракту з Загорульком Ігорем Вікторовичем, головним лікарем КНП «Бобровицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Бобровицької районної ради, по 26 вересня 2022 року включно.
2. Голові Бобровицької районної ради укласти додаткову угоду до контракту з 26 вересня 2019 року у порядку, передбаченому чинним законодавством України.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, законності, правопорядку та запобігання корупції.

Голова Володимир ЛЯХОВЕНКО

Our website is protected by DMC Firewall!