brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/23 сесія 7 скликання від 19 грудня 2019 року/Про затвердження порядку та нормативу відрахувань до районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) підприємствами, що належать до комунальної власності Бобровицької районної ради, на 2020 рік

Про затвердження порядку та нормативу відрахувань до районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) підприємствами, що належать до комунальної власності Бобровицької районної ради, на 2020 рік

gerb ukr

УКРАЇНА
Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
( двадцять третя сесія сьомого скликання )
Р І Ш Е Н Н Я


19 грудня 2019 року м.Бобровиця № 24-23

Про затвердження порядку та
нормативу відрахувань до районного
бюджету частини чистого прибутку
(доходу) підприємствами, що належать
до комунальної власності Бобровицької
районної ради, на 2020 рік

Розглянувши лист Головного Управління ДПС у Чернігівській області, з метою поповнення доходної частини районного бюджету, затвердження порядку та нормативу відрахувань частини прибутку (доходу), отриманого за результатами господарської діяльності в 2019 році підприємствами, що належать до комунальної власності Бобровицької районної ради, керуючись пунктом 2 статті 327 Цивільного кодексу України, пунктом 1 статті 78 Господарського кодексу України, пунктом 12.3 статті 12 Податкового кодексу України, пунктом 9 статті 69 Бюджетного кодексу України, пунктом 29 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Затвердити Порядок та норматив відрахування частини чистого прибутку (доходу) для підприємств комунальної власності Бобровицької районної ради, яка підлягає зарахуванню до районного бюджету (додається).
2. Дане рішення набирає чинності з 01 січня 2020 року.
3. Рекомендувати Бобровицькій міській раді, Новобасанській, Вороньківській та Соколівській сільським радам розглянути питання щодо встановлення нормативу та порядку відрахування частини чистого прибутку (доходу), що вилучається до місцевого бюджету (копія листа Головного Управління ДПС у Чернігівській області додається).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, комунальної власності та соціально – економічного розвитку району.

Голова Володимир ЛЯХОВЕНКО

Додаток
до проекту рішення двадцять третьої сесії
районної ради сьомого скликання

Порядок та норматив відрахування в 2020 році частини прибутку (доходу) для підприємств комунальної власності Бобровицької районної ради, яка підлягає зарахуванню до районного бюджету

1. Даний Порядок і норматив регламентують здійснення відрахування до загального фонду районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами, за результатами фінансово-господарської діяльності.
2. Відрахування частини чистого прибутку (доходу) до загального фонду районного бюджету за результатами фінансово-господарської діяльності провадяться комунальними підприємствами у розмірі 10 (десять) % чистого прибутку (доходу).
3. Підприємства комунальної власності здійснюють відрахування до районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2020 році у строки, встановлені для сплати податку на прибуток підприємств.
4. Частина чистого прибутку (доходу), що відраховується до районного бюджету за відповідний період, визначається виходячи з обсягу чистого прибутку (доходу), розрахованого згідно з положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку та розмірів відрахувань чистого прибутку (доходу), зазначених у п.2 цього Порядку.
5. Частина чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до районного бюджету, визначається комунальними підприємствами відповідно до форми розрахунку, встановленої державною податковою інспекцією, та зазначається у декларації з податку на прибуток підприємства. Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) подається до органу державної податкової служби у строк, передбачений для подання декларації з податку на прибуток.
6. Сплачена підприємствами комунальної власності відповідно до цього Порядку частина чистого прибутку (доходу) зараховується до загального фонду районного бюджету .

Заступник голови Андрій ТКАЧЕНКО

Our website is protected by DMC Firewall!