brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/23 сесія 7 скликання від 19 грудня 2019 року/Про затвердження Програми розвитку бібліотек Бобровицької централізованої бібліотечної системи як інформаційних і культурних центрів на 2020 рік

Про затвердження Програми розвитку бібліотек Бобровицької централізованої бібліотечної системи як інформаційних і культурних центрів на 2020 рік

gerb ukr

УКРАЇНА

Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
(двадцять третя сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

19 грудня 2019 року м. Бобровиця № 10-23

Про затвердження Програми розвитку
бібліотек Бобровицької централізованої
бібліотечної системи як інформаційних
і культурних центрів на 2020 рік

З метою забезпечення, оновлення та збереження інформаційного потенціалу бібліотек централізованої бібліотечної системи, забезпечення доступу населення до вітчизняних і світових досягнень культури, збереження та розвитку кадрового потенціалу бібліотек в районі, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Затвердити Програму розвитку бібліотек Бобровицької централізованої бібліотечної системи як інформаційних і культурних центрів на 2020 рік (далі – Програма), (додається).
2. Гуманітарному відділу районної державної адміністрації забезпечити виконання Програми.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань та соціального захисту населення.

Голова Володимир ЛЯХОВЕНКО

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd