brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/23 сесія 7 скликання від 19 грудня 2019 року/Про затвердження районної комплексної Програми з реалізації міграційної політики Бобровицького районного сектору Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області на 2020 рік

Про затвердження районної комплексної Програми з реалізації міграційної політики Бобровицького районного сектору Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області на 2020 рік

gerb ukr

УКРАЇНА

Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
(двадцять третя сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

19 грудня 2019 року м. Бобровиця № 15-23

Про затвердження районної комплексної
Програми з реалізації міграційної політики
Бобровицького районного сектору Управління
Державної міграційної служби України в
Чернігівській області на 2020 рік

З метою належної реалізації на території Бобровицького району державної політики у сфері міграції, громадянства, реєстрації фізичних осіб, біженців та інших визначених законодавством категорій мігрантів, а також протидії нелегальній міграції, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Затвердити районну комплексну Програму з реалізації міграційної політики Бобровицького районного сектору Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області на 2020 рік (додається).
2. Фінансовому відділу районної державної адміністрації передбачити асигнування на її фінансування.
3. Контроль за виконання рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району.

Голова Володимир ЛЯХОВЕНКО

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd