brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/23 сесія 7 скликання від 19 грудня 2019 року/Про хід виконання Комплексної районної Програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року

Про хід виконання Комплексної районної Програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року

gerb ukr

УКРАЇНА
БОБРОВИЦЬКА РАЙОННА РАДА
(двадцять третя сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ

19 грудня 2019 року м. Бобровиця №7-23

Про хід виконання Комплексної районної
Програми підтримки сім’ї, забезпечення
гендерної рівності та протидії
торгівлі людьми на період до 2020 року

Розглянувши інформацію районної державної адміністрації про хід виконання Комплексної районної Програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року, керуючись пунктом 28 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Інформацію про хід виконання Комплексної районної Програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року взяти до відома.
2. Продовжити контроль за виконанням Комплексної районної Програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року.

Голова Володимир ЛЯХОВЕНКО

Our website is protected by DMC Firewall!