brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/23 сесія 7 скликання від 19 грудня 2019 року/Про хід виконання районної цільової Програми розвитку водного господарства Бобровицького району на період до 2021 року

Про хід виконання районної цільової Програми розвитку водного господарства Бобровицького району на період до 2021 року

gerb ukr

УКРАЇНА

Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
(двадцять третя сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

19 грудня 2019 року м. Бобровиця № 6-23

Про хід виконання районної цільової
Програми розвитку водного господарства
Бобровицького району на період до 2021 року

Розглянувши інформацію про хід виконання районної цільової Програми розвитку водного господарства Бобровицького району на період до 2021 року, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Інформацію, надану районною державною адміністрацією, про хід виконання районної цільової Програми розвитку водного господарства Бобровицького району на період до 2021 року, взяти до відома (додається).
2. Бобровицькій експлуатаційній дільниці №6 Чернігівського міжрайонного управління водного господарства Деснянського басейнового управління водних ресурсів продовжити реалізацію заходів на виконання районної цільової Програми розвитку водного господарства Бобровицького району на період до 2021 року у 2020 році.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

Голова Володимир ЛЯХОВЕНКО

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd