brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/24 сесія 7 скликання від 21 січня 2020 року/Про виконання комплексної районної Програми соціального захисту окремих категорій громадян щодо порядку проведення розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд автомобільним транспортом, послуги зв’язку та інші пільги, передбачені законодав

Про виконання комплексної районної Програми соціального захисту окремих категорій громадян щодо порядку проведення розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд автомобільним транспортом, послуги зв’язку та інші пільги, передбачені законодав

gerb ukr

УКРАЇНА

БОБРОВИЦЬКА РАЙОННА РАДА
(двадцять четверта сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

21 січня 2020 року м. Бобровиця № 5-24

Про виконання комплексної районної
Програми соціального захисту окремих
категорій громадян щодо порядку проведення
розрахунку компенсаційних виплат
за пільговий проїзд автомобільним
транспортом, послуги зв’язку та інші пільги,
передбачені законодавством, на 2019 рік

Розглянувши інформацію про виконання комплексної районної Програми соціального захисту окремих категорій громадян щодо порядку проведення розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд автомобільним транспортом, послуги зв’язку та інші пільги, передбачені законодавством, на 2019 рік, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Інформацію, надану районною державною адміністрацією, узяти до відома (додається).
2. У зв’язку із закінченням терміну дії Програму соціального захисту окремих категорій громадян щодо порядку проведення розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд автомобільним транспортом, послуги зв’язку та інші пільги, передбачені законодавством, на 2019 рік зняти з контрою.

Голова Володимир ЛЯХОВЕНКО

Голові районної ради
Ляховенку В.В.

ІНФОРМАЦІЯ
про виконання комплексної районної Програми соціального захисту окремих категорій громадян щодо порядку проведення розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд автомобільним транспортом, послуги зв’язку та інші пільги, передбачені законодавством, на 2019 рік.

З метою реалізації державної політики в галузі соціального захисту населення, забезпечення гарантій соціального захисту окремих категорій громадян у частині надання пільг, передбаченим законодавством, які не фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету, рішенням сесії районної ради від 11 грудня 2018 року № 13-18 затверджено Комплексну районну програму соціального захисту окремих категорій громадян щодо порядку проведення розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд автомобільним транспортом, послуги зв’язку та інші пільги, передбачені законодавством, на 2019 рік (далі Програма). Програмою передбачалось відшкодування компенсаційних виплат, пов’язаних з перевезенням громадян, які мають право на пільги, в пасажирському транспорті міського та приміського сполучення, проведення розрахунків за надані пільги з оплати послуг зв’язку, та інші пільги (безоплатний капітальний ремонт власних житлових будинків та квартир, відшкодування вартості самостійного санаторно-курортного лікування та вартості проїзду в пасажирському транспорті міжміського сполучення).
Протягом періоду дії програми відшкодовано перевізникам компенсаційних виплат за пільгові перевезення в сумі 2 551,1 тис. грн. (в тому числі: автомобільний транспорт – 1 951,1 тис.грн., залізничний транспорт – 600,0 тис. грн.). Кількість безоплатно перевезених пасажирів, які мають право на пільги, у 2019 році становила 287 191 осіб, з них: автомобільним транспортом 252 935 осіб, залізничним – 34 256 осіб.
Нараховано пільг з оплати послуг зв’язку за 2019 рік на загальну суму 115,1 тис. грн. Відшкодовано витрат пов’язаних з наданням пільг з оплати послуг зв’язку на загальну суму 125,5 тис. грн. (в т.ч. 10,4 тис.грн. – погашення заборгованості минулих років). Середньорічна кількість одержувачів пільг з оплати послуг зв’язку у 2019 році становила 292 особи.
Здійснено відшкодування вартості проїзду в міжміському траспорті особам, які мають на це право, на загальну суму 1600,66 грн. (3 особи – ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС І-ІІ категорій).

Заступник голови
райдержадміністрації Тетяна ЛЯШЕНКО

Лариса Рассахацька, 2 – 13 - 02

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd