brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/24 сесія 7 скликання від 21 січня 2020 року/Про виконання Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Бобровицьким районом, здійснення представницьких та інших заходів на 2019 рік

Про виконання Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Бобровицьким районом, здійснення представницьких та інших заходів на 2019 рік

gerb ukr

УКРАЇНА

БОБРОВИЦЬКА РАЙОННА РАДА
(двадцять четверта сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

21 січня 2020 року м. Бобровиця № 3-24

Про виконання Програми відзначення державних
та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за
заслуги перед Бобровицьким районом, здійснення
представницьких та інших заходів на 2019 рік

Розглянувши інформацію районної державної адміністрації про виконання Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Бобровицьким районом, здійснення представницьких та інших заходів на 2019 рік, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. Інформацію, надану районною державною адміністрацією, узяти до відома (додається).

Голова Володимир ЛЯХОВЕНКО

Голові районної ради
Ляховенку В.В.

ІНФОРМАЦІЯ
про виконання Програми відзначення державних та професійних свят,
ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Бобровицьким районом,
здійснення представницьких та інших заходів на 2019 рік

Кошти, передбачені районній державній адміністрації та районній раді по Програмі відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Бобровицьким районом, здійснення представницьких та інших заходів на 2019 рік використовуються відповідно до розпоряджень голови районної державної адміністрації та голови районної ради.
Усього з виділених по Програмі на 2019 рік коштів у сумі 38500 грн., використано 33395,11 грн. А саме:
1. На виплату грошової винагороди до вручених 39 Почесних грамот районної державної адміністрації, районної ради використано у розмірі 20372,51 грн. (з урахуванням податку з доходів фізичних осіб та військового збору за рахунок районного бюджету), у тому числі вручено 2 спільні Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради на суму 1987,58 грн.
2. На касове обслуговування використано 24,60 грн.
3. На придбання квіткової продукції до державних, районних свят, відзначення ювілейних дат використано коштів у сумі 8000,00 грн.
4. На виготовлення друкованої продукції до районних свят (публікація привітань у засобах масової інформації) – 4998 гривень.
Питання народження Почесними грамотами розглядались на комісії з питань нагородження при районній державній адміністрації.
На підставі рішень комісії видавались відповідні розпорядження.

Заступник голови
райдержадміністрації Тетяна ЛЯШЕНКО

Олександра Конош, 2-51-21

Our website is protected by DMC Firewall!