brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/25 сесія 7 скликання від 3 квітня 2020 року/Про затвердження районної Програми забезпечення пільгових категорій населення району безкоштовною стоматологічною допомогою та зубопротезуванням на 2020 рік

Про затвердження районної Програми забезпечення пільгових категорій населення району безкоштовною стоматологічною допомогою та зубопротезуванням на 2020 рік

gerb ukr

УКРАЇНА
БОБРОВИЦЬКА РАЙОННА РАДА
(двадцять п’ята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

03 квітня 2020 року м. Бобровиця № 9-25

Про затвердження районної
Програми забезпечення пільгових
категорій населення району
безкоштовною стоматологічною
допомогою та зубопротезуванням
на 2020 рік

Розглянувши подання районної державної адміністрації, з метою надання стоматологічної допомоги населенню району та допомоги по зубопротезуванню, керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Затвердити районну Програму забезпечення пільгових категорій населення району безкоштовною стоматологічною допомогою та зубопротезуванням на 2020 рік (додається).
2. Фінансовому відділу райдержадміністрації, міській, сільським радам при уточненні місцевих бюджетів на 2020 рік передбачити фінансування видатків на виконання заходів Програми.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань та соціального захисту населення.

Голова Володимир ЛЯХОВЕНКО

Our website is protected by DMC Firewall!