brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/25 сесія 7 скликання від 3 квітня 2020 року/Про надання згоди та безоплатну передачу у комунальну власність Бобровицької міської ради комплексу будівель та споруд

Про надання згоди та безоплатну передачу у комунальну власність Бобровицької міської ради комплексу будівель та споруд

gerb ukr

УКРАЇНА

БОБРОВИЦЬКА РАЙОННА РАДА
(двадцять п’ята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

03 квітня 2020 року м.Бобровиця №14-25

Про надання згоди та безоплатну передачу
у комунальну власність Бобровицької міської ради
комплексу будівель та споруд

Розглянувши клопотання та рішення Бобровицької міської ради від 25.03.2020 року № 1312-30/VII, лист Бобровицького територіального центру соціального обслуговування і надання соціальних послуг, відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», керуючись частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1.Надати згоду та безоплатно передати із спільної власності територіальних громад сіл, міста Бобровицького району у комунальну власність Бобровицької міської ради комплекс будівель та споруд, які знаходяться за адресою: с.Стара Басань, вул.Мисливська, 142 (згідно з додатком).
2. Бобровицькій районній державній адміністрації здійснити заходи щодо прийому-передачі комплексу будівель та споруд відповідно до пункту 1 цього рішення та вимог чинного законодавства.
3. Виключити комплекс будівель та споруд з Переліку об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, міста Бобровицького району.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району; регламенту, законності, правопорядку та запобігання корупції.

Голова Володимир ЛЯХОВЕНКО

DMC Firewall is a Joomla Security extension!