brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/26 сесія 7 скликання від 16 липня 2020 року/Про деякі питання оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, міста Бобровицького району

Про деякі питання оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, міста Бобровицького району

gerb ukr

УКРАЇНА

Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
(двадцять шоста сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

16 липня 2020 року м.Бобровиця № 25-26

Про деякі питання оренди
майна спільної власності
територіальних громад сіл,
міста Бобровицького району

У зв’язку з покроковим запровадженням на загальнодержавному рівні нових правил передачі державного та комунального майна в оренду, з метою нормативного забезпечення організаційних заходів пов’язаних з передачею в оренду майна комунальної власності району в перехідний період, відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Розділ 15 Методики розрахунку та порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, міста Бобровицького району «Порядок встановлення бюджетним установам, організаціям, які фінансуються з бюджетів всіх рівнів, іншим юридичним, а також фізичним особам зменшеного розміру орендної плати» виключити. Розділи 16 та 17 Методики вважати відповідно розділами 15 та 16.
2. До моменту прийняття районною радою управлінських рішень з питань оренди всім орендодавцям майна спільної власності територіальних громад сіл, міста Бобровицького району керуватися нормативно-правовими актами з питань регулювання орендних відносин, зокрема:
2.1. Методикою розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, міста Бобровицького району, затвердженою рішенням районної ради від 31 травня 2011 року ( зі змінами ).
2.2. Положенням про порядок передачі майна спільної власності територіальних громад сіл, міста Бобровицького району в оренду, затвердженим рішенням районної ради від 31 травня 2011 року ( зі змінами ), в частині, що не суперечить закону.
3. Вважати таким, що втратило чинність, Положення про порядок проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, міста Бобровицького району, затверджене рішенням районної ради від 31 травня 2011 року ( зі змінами ).
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району.

Голова Володимир ЛЯХОВЕНКО

Our website is protected by DMC Firewall!