brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/26 сесія 7 скликання від 16 липня 2020 року/Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради сьомого скликання Чернякової В.О.

Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради сьомого скликання Чернякової В.О.

gerb ukr

УКРАЇНА

Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
(двадцять шоста сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

16 липня 2020 року м.Бобровиця № 22-26

Про дострокове припинення повноважень
депутата районної ради сьомого скликання
Чернякової В.О.

Розглянувши особисту заяву депутата Бобровицької районної ради сьомого скликання Чернякової Валентини Онисимівни про складання повноважень депутата ради, відповідно до пункту 2 частини 2 статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», керуючись пунктом 10 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Достроково припинити повноваження депутата Бобровицької районної ради сьомого скликання Чернякової Валентини Онисимівни у зв'язку з її особистою заявою про складання повноважень депутата ради.
2. Голові районної ради звернутись до районної виборчої комісії для прийняття рішення про визнання обраним депутатом наступного за черговістю кандидата у депутати у виборчому списку Бобровицької районної партійної організації Аграрної партії України.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку та запобігання корупції.

Голова Володимир ЛЯХОВЕНКО

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd