brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/26 сесія 7 скликання від 16 липня 2020 року/Про надання згоди та безоплатну передачу в комунальну власність Бобровицької міської ради транспортних засобів

Про надання згоди та безоплатну передачу в комунальну власність Бобровицької міської ради транспортних засобів

gerb ukr

УКРАЇНА
Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
( двадцять шоста сесія сьомого скликання )
Р І Ш Е Н Н Я


16 липня 2020 року м.Бобровиця № 26-26


Про надання згоди та безоплатну передачу в
комунальну власність Бобровицької
міської ради транспортних засобів

Розглянувши клопотання Бобровицької міської ради, враховуючи лист гуманітарного відділу Бобровицької районної державної адміністрації та рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району, керуючись Положенням про порядок відчуження та списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, міста Бобровицького району (зі змінами), керуючись статтями 43 та 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Надати згоду та передати із спільної власності територіальних громад сіл, міста Бобровицького району у комунальну власність Бобровицької міської ради транспортні засоби згідно додатку.
2. Бобровицькій районній державній адміністрації здійснити процедуру приймання-передачі відповідно до вимог чинного законодавства України.
3. Виключити вищезазначений автотранспорт з Переліку транспортних засобів спільної власності територіальних громад сіл та міста Бобровицького району.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради: з питань регламенту законності, правопорядку та запобігання корупції; з питань бюджету, комунальної власності та соціально – економічного розвитку району.

Голова Володимир ЛЯХОВЕНКО

Додаток
до рішення двадцять шостої сесії
районної ради сьомого скликання
16 липня 2020 року №26-26

Перелік транспортних засобів спільної власності територіальних громад міста, сіл Бобровицького району
№п/п Назва установи, підприємства , організації балансоутримувача транспорту Марка транспортного засобу Рік випуску Балансова(первісна) вартість, грн.
1
Новобиківський МНВК ПАЗ 3502
03738 МН 2001р. 79742,00
2 ГАЗ 32213
СВ2274ВН 2003р. 99000,00

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd