brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/26 сесія 7 скликання від 16 липня 2020 року/Про порушення клопотання про згоду та безоплатну передачу установи та майна Новобиківського МНВК із спільної власності територіальних громад сіл, міста Бобровицького району у комунальну власність Новобасанської сільської ради

Про порушення клопотання про згоду та безоплатну передачу установи та майна Новобиківського МНВК із спільної власності територіальних громад сіл, міста Бобровицького району у комунальну власність Новобасанської сільської ради

gerb ukr

УКРАЇНА
Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
( двадцять шоста сесія сьомого скликання )
Р І Ш Е Н Н Я


16 липня 2020 року №27-26

Про порушення клопотання про згоду та безоплатну
передачу установи та майна Новобиківського МНВК
із спільної власності територіальних громад сіл, міста
Бобровицького району у комунальну власність
Новобасанської сільської ради

Керуючись статтями 43 та 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» Положенням про порядок відчуження та списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, міста Бобровицького району (зі змінами) районна рада в и р і ш и л а:
1.Клопотати перед Новобасанською сільською радою про згоду та безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, міста Бобровицького району Чернігівської області у комунальну власність Новобасанської сільської ради - Новобиківський міжшкільний навчально-виробничий комбінат розташованого за адресою: с. Новий Биків вул. Центральна, 25.
2. При отриманні згоди на передачу нерухомого майна у комунальну власність Новобасанської сільської ради, передачу здійснити в порядку встановленому чинним законодавством.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради: з питань регламенту законності, правопорядку та запобігання корупції; з питань бюджету, комунальної власності та соціально – економічного розвитку району.

Голова Володимир ЛЯХОВЕНКО

Our website is protected by DMC Firewall!