brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/26 сесія 7 скликання від 16 липня 2020 року/Про передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, міста Бобровицького району у комунальну власність Новобасанської сільської ради

Про передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, міста Бобровицького району у комунальну власність Новобасанської сільської ради

gerb ukr

УКРАЇНА
Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
( двадцять шоста сесія сьомого скликання )
Р І Ш Е Н Н Я


16 липня 2020 року м.Бобровиця № 29-26
Про передачу майна із спільної власності
територіальних громад сіл, міста Бобровицького району
у комунальну власність Новобасанської сільської ради

Розглянувши клопотання Новобасанської сільської ради, лист КНП «Бобровицька центральна районна лікарня» №394 від 14.07.2020 р., враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально – економічного розвитку району, з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Положенням про порядок відчуження та списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, міста Бобровицького району (із змінами, внесеними рішенням дванадцятої сесії районної ради шостого скликання від 28.03.2013року), керуючись статтями 43 та 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада в и р і ш и л а:
1. Надати згоду на безоплатну передачу із спільної власності територіальних громад сіл, міста Бобровицького району у комунальну власність Новобасанської сільської ради приміщень інфекційного відділення КНП «Бобровицька центральна районна лікарня» розташованого за адресою: Чернігівська обл., Бобровицький р-н, с. Новий Биків, вул. Центральна, 2 (згідно з додатком 1).
2. Бобровицькій районній державній адміністрації здійснити передачу згідно чинного законодавства.
3. Виключити вищезазначений об’єкт з Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад міста, сіл Бобровицького району.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради: з питань регламенту законності, правопорядку та запобігання корупції; з питань бюджету, комунальної власності та соціально – економічного розвитку району.

Голова Володимир ЛЯХОВЕНКО

Остання змінаП'ятниця, 31 липня 2020 10:04
DMC Firewall is a Joomla Security extension!