brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/27 сесія 7 скликання від 30 вересня 2020 року/Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність територіальних громад сіл, міста Бобровицького району об’єкта нерухомого майна

Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність територіальних громад сіл, міста Бобровицького району об’єкта нерухомого майна

gerb ukr

УКРАЇНА
Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
( двадцять сьома сесія сьомого скликання )
Р І Ш Е Н Н Я


30 вересня 2020 року м.Бобровиця № 16-27
Про надання згоди на безоплатне
прийняття у комунальну власність
територіальних громад сіл, міста
Бобровицького району об’єкта
нерухомого майна

Керуючись статтею 7 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», відповідно пункту 20 частини 1 статті 43, пункту 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року №1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» (із змінами), враховуючи лист Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації, районна рада вирішила:
1. Надати згоду на безоплатне прийняття з державної у комунальну власність об’єкт нерухомого майна, який знаходиться по вул. Незалежності, 28а в с. Кобижча Бобровицького району (реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна 1652711974206, об’єкт розташований на земельній ділянці площею 0,2758 га, кадастровий номер земельної ділянки 7420684000:01:000:3988), із зобов’язанням використовувати майно за цільовим призначенням,а саме виключно для розміщення закладу охорони здоров’я (амбулаторії), і не відчужувати у приватну власність.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради: з питань регламенту, законності, правопорядку та запобігання корупції; з питань бюджету, комунальної власності та соціально – економічного розвитку району.

Голова Володимир ЛЯХОВЕНКО

Our website is protected by DMC Firewall!