brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/27 сесія 7 скликання від 30 вересня 2020 року/Про надання згоди та безоплатну передачу автомобіля УАЗ 3962 МД-ТК з балансу КНП «Бобровицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на баланс до КНП «Бобровицька центральна районна лікарня»

Про надання згоди та безоплатну передачу автомобіля УАЗ 3962 МД-ТК з балансу КНП «Бобровицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на баланс до КНП «Бобровицька центральна районна лікарня»

gerb ukr

УКРАЇНА
Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
( двадцять сьома сесія сьомого скликання )
Р І Ш Е Н Н Я
30 вересня 2020 року м.Бобровиця № 17-27

Про надання згоди та безоплатну
передачу автомобіля УАЗ 3962 МД-ТК з
балансу КНП «Бобровицький районний
центр первинної медико-санітарної
допомоги» на баланс до КНП
«Бобровицька центральна районна лікарня»

Розглянувши клопотання КНП «Бобровицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги», враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району, керуючись Положенням про порядок відчуження та списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, міста Бобровицького району (зі змінами), керуючись статтями 43 та 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Надати згоду на передачу автомобіля УАЗ 3962 МД–ТК, державний номер СВ9364АВ, 2004 року випуску з балансу КНП «Бобровицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на баланс до КНП «Бобровицька центральна районна лікарня».
2. Бобровицькій районній державній адміністрації здійснити процедуру приймання-передачі відповідно до вимог чинного законодавства України.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради: з питань регламенту законності, правопорядку та запобігання корупції; з питань бюджету, комунальної власності та соціально – економічного розвитку району.

Голова Володимир ЛЯХОВЕНКО

DMC Firewall is a Joomla Security extension!