brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/27 сесія 7 скликання від 30 вересня 2020 року/Про надання згоди та безоплатну передачу у комунальну власність Бобровицької міської ради об’єктів спільної власності територіальних громад міста, сіл Бобровицького району та їх майна

Про надання згоди та безоплатну передачу у комунальну власність Бобровицької міської ради об’єктів спільної власності територіальних громад міста, сіл Бобровицького району та їх майна

gerb ukr

УКРАЇНА

Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
(двадцять сьома сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

30 вересня 2020 року м.Бобровиця № 13-27

Про надання згоди та безоплатну передачу
у комунальну власність Бобровицької міської ради
об’єктів спільної власності територіальних громад
міста, сіл Бобровицького району та їх майна

Розглянувши клопотання та рішення Бобровицької міської ради від 28 серпня 2020 року № 1629-35/VII «Про передачу у комунальну власність Бобровицької міської ради об’єктів спільної власності територіальних громад міста, сіл Бобровицького району», відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», керуючись частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Надати згоду та безоплатно передати із спільної власності територіальних громад міста, сіл Бобровицького району у комунальну власність Бобровицької міської ради до 01.01.2021 року:
1.1. Об’єкти спільної власності територіальних громад міста, сіл Бобровицького району (згідно з додатком 1).
1.2. Нерухоме майно спільної власності територіальних громад міста, сіл Бобровицького району ( згідно з додатком 2 ).
1.3. Транспортні засоби спільної власності територіальних громад міста, сіл Бобровицького району ( згідно з додатком 3).
1.4. Фонди до трудового архіву Бобровицької міської ради(згідно з додатком 4).
2. Вивести із складу засновників зазначених об’єктів Бобровицьку районну раду Чернігівської області ( код ЄДРПОУ 25572536 ), у зв’язку з передачею до Бобровицької міської ради Чернігівської області ( код ЄДРПОУ 04061990 ).
3. Припинити право оперативного управління гуманітарного відділу Бобровицької районної державної адміністрації, КНП ,,Бобровицька центральна районна лікарня ”, КНП ,, Бобровицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги”, Бобровицького територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг ) на майно згідно з додатками 1-3.
4. Бобровицькій районній державній адміністрації:
- забезпечити до 01.01.2021 року передачу об’єктів спільної власності територіальних громад міста, сіл Бобровицького району та їх майна відповідно до пунктів 1-3 цього рішення та вимог чинного законодавства;
- врегулювати трудові відносини працівників зазначених об’єктів відповідно до положень Кодексу законів про працю;
- включити до складу комісії з приймання-передачі зазначеного майна представників виконавчого апарату районної ради.
5. По завершенню передачі виключити об’єкти спільної власності територіальних громад міста, сіл Бобровицького району та їх майно з Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад міста, сіл Бобровицького району, з Переліку нерухомого майна спільної власності територіальних громад міста,сіл Бобровицького району та з Переліку траспортних засобів спільної власності територіальних громад міста, сіл Бобровицького району.
6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району; регламенту, законності, правопорядку та запобігання корупції.

Голова Володимир ЛЯХОВЕНКО

Остання змінаЧетвер, 15 жовтня 2020 10:13
Our website is protected by DMC Firewall!