brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/27 сесія 7 скликання від 30 вересня 2020 року/Про надання згоди та безоплатну передачу у комунальну власність Бобровицької міської ради установи Новобиківського міжшкільного навчально-виробничого комбінату та його майна

Про надання згоди та безоплатну передачу у комунальну власність Бобровицької міської ради установи Новобиківського міжшкільного навчально-виробничого комбінату та його майна

gerb ukr
УКРАЇНА

Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
(двадцять сьома сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

30 вересня 2020 року м.Бобровиця № 12-27

Про надання згоди та безоплатну передачу
у комунальну власність Бобровицької міської ради
установи Новобиківського міжшкільного
навчально-виробничого комбінату та його майна

Розглянувши клопотання та рішення Бобровицької міської ради від 28 серпня 2020 року № 1628-35/VII «Про клопотання до Бобровицької районної ради», відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», керуючись частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
До 01.01.2021 року:
1. Надати згоду та безоплатно передати із спільної власності територіальних громад міста, сіл Бобровицького району у комунальну власність Бобровицької міської ради установу Новобиківського міжшкільного навчально-виробничого комбінату, яка знаходиться за адресою: с.Новий Биків, вул.Центральна, 25 (згідно з додатком 1).
2. Надати згоду та безоплатно передати із спільної власності територіальних громад сіл, міста Бобровицького району у комунальну власність Бобровицької міської ради майно Новобиківського міжшкільного навчально-виробничого комбінату ( згідно з додатком 2 ).
3. Вивести із складу засновників Новобиківського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Бобровицьку районну раду Чернігівської області ( код ЄДРПОУ 25572536 ), у зв’язку з передачею до Бобровицької міської ради Чернігівської області ( код ЄДРПОУ 04061990 ).
4. Припинити право оперативного управління гуманітарного відділу Бобровицької районної державної адміністрації на майно згідно з додатками 1,2.
5. Бобровицькій районній державній адміністрації:
- здійснити заходи щодо прийому-передачі установи Новобиківського міжшкільного навчально-виробничого комбінату та його майна відповідно до пунктів 1 -2 цього рішення та вимог чинного законодавства;
- врегулювати трудові відносини працівників МНВК відповідно до положень Кодексу законів про працю;
- включити до складу комісії з приймання-передачі зазначеного майна представників виконавчого апарату районної ради.
6. По завершенню передачі виключити Новобиківський міжшкільний навчально-виробничий комбінат та його майно з Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад міста, сіл Бобровицького району та із Переліку траспортних засобів спільної власності територіальних громад міста, сіл Бобровицького району.
7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району; регламенту, законності, правопорядку та запобігання корупції.

Голова Володимир ЛЯХОВЕНКО

Остання змінаЧетвер, 15 жовтня 2020 10:09
DMC Firewall is a Joomla Security extension!