brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/27 сесія 7 скликання від 30 вересня 2020 року/Про затвердження Програми забезпечення допомоги хворим на хронічний гломерулонефрит жителям Бобровицького району на 2020 рік

Про затвердження Програми забезпечення допомоги хворим на хронічний гломерулонефрит жителям Бобровицького району на 2020 рік

gerb ukr

УКРАЇНА

Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
(двадцять сьома сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

30 вересня 2020 року м. Бобровиця № 8-27

Про затвердження Програми
забезпечення допомоги хворим на
хронічний гломерулонефрит жителям Бобровицького району на 2020 рік

З метою цільового спрямування бюджетних коштів для гарантованого забезпечення доступною медичною допомогою хворим, що потребують постійного приймання імуносупресантів, які життєво необхідні хворим, відповідно до статті 18 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанови КМУ від 17.08.1998 № 1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення за певними категоріями захворювань», керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Затвердити Програму забезпечення допомоги хворим на хронічний гломерулонефрит жителям Бобровицького району на 2020 рік (далі – Програма), додається.
2. Фінансовому відділу районної державної адміністрації при внесенні змін до районного бюджету на 2020 рік передбачити фінансування видатків на реалізацію заходів Програми.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань та соціального захисту населення.

Голова Володимир ЛЯХОВЕНКО

Остання змінаПонеділок, 12 жовтня 2020 16:33
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd