brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/3 сесія 7 скликання 21 січня 2016 року/Про внесення змін до рішення другої сесії районної ради сьомого скликання від 24 грудня 2015 року №21-02 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації»

Про внесення змін до рішення другої сесії районної ради сьомого скликання від 24 грудня 2015 року №21-02 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації»

gerb ukr

УКРАЇНА

Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
(третя сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

21 січня 2016 року м. Бобровиця № 8-03

Про внесення змін до рішення другої сесії
районної ради сьомого скликання
від 24 грудня 2015 року №21-02
«Про затвердження Положення про
Почесну грамоту районної державної
адміністрації»

У зв’язку з внесенням змін до Податкового кодексу України, керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. Абзац одинадцятий Положення «Про Почесну грамоту районної державної адміністрації» викласти в новій редакції:
«При нагородженні Почесною грамотою районної державної адміністрації виплачується грошова допомога в розмірі 248 грн 45 коп. з урахуванням податку з доходів фізичних осіб та військового збору за рахунок районного бюджету».

2. Унести відповідні зміни до рішення другої сесії районної ради сьомого скликання від 24 грудня 2015 року №21-02 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації».

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району.

Голова районної ради Т.М.Ковчежнюк

DMC Firewall is a Joomla Security extension!