brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/28 сесія 7 скликання від 21 жовтня 2020 року/Про хід виконання Комплексної районної Програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року

Про хід виконання Комплексної районної Програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року

gerb ukr

УКРАЇНА

Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
(двадцять восьма сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

21 жовтня 2020 року м. Бобровиця № 5-28

Про хід виконання Комплексної районної
Програми підтримки сім’ї, забезпечення
гендерної рівності та протидії
торгівлі людьми на період до 2020 року

Розглянувши інформацію районної державної адміністрації про хід виконання Комплексної районної Програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року, керуючись пунктом 28 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Інформацію про хід виконання Комплексної районної Програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року, надану гуманітарним відділом районної державної адміністрації, взяти до відома.
2. Продовжити контроль за виконанням Комплексної районної Програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року.

Голова Володимир ЛЯХОВЕНКО

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd