brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/28 сесія 7 скликання від 21 жовтня 2020 року/Про затвердження Положення про порядок надання платних послуг та затвердження тимчасових тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, що надаються комунальним некомерційним підприємством ,,Бобровицька центральна районна лікарня“ Бобро

Про затвердження Положення про порядок надання платних послуг та затвердження тимчасових тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, що надаються комунальним некомерційним підприємством ,,Бобровицька центральна районна лікарня“ Бобро

gerb ukr

УКРАЇНА

Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
(двадцять восьма сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

21 жовтня 2020 року м.Бобровиця № 13-28

Про затвердження Положення про
порядок надання платних послуг та затвердження
тимчасових тарифів на платні послуги
з медичного обслуговування, що надаються
комунальним некомерційним підприємством
,,Бобровицька центральна районна лікарня“
Бобровицької районної ради Чернігівської області

Відповідно до Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах» (зі змінами і доповненнями), Закону України ,,Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності “, рішення районної ради від 16 липня 2020 року № 28-26 «Про тарифи на медичні послуги», розглянувши лист Бобровицької районної державної адміністрації про запровадження механізму надання комунальним некомерційним підприємством ,,Бобровицька центральна районна лікарня” платних медичних послуг, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань регламенту, законності, провопорядку та запобігання корупції, керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43 та статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Затвердити Положення про порядок надання платних послуг комунальним некомерційним підприємством ,,Бобровицька центральна районна лікарня” Бобровицької районної ради Чернігівської області (додається).
2. Затвердити тимчасові тарифи на платні послуги з медичного обслуговування, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Бобровицька центральна районна лікарня» Бобровицької районної ради Чернігівської області, до визначення Кабінетом Міністрів України механізму щодо регулювання (встановлення) тарифів на платні послуги, що надають комунальні некомерційні підприємства (заклади охорони здоров’я), які уклали договори про медичне обслуговування населення з Національною службою здоров’я України.
3. Застосовувати тимчасові тарифи на платні послуги з медичного обслуговування, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Бобровицька центральна районна лікарня» Бобровицької районної ради Чернігівської області, у разі, коли оплата за надання медичної послуги Національною службою здоров’я України не здійснюється.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку та запобігання корупції.

Голова Володимир ЛЯХОВЕНКО

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd