brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/3 сесія 7 скликання 21 січня 2016 року/Про затвердження комплексної районної програми соціального захисту окремих категорій громадян щодо порядку проведення розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд автомобільним транспортом, послуги зв’язку та інші пільги, передбачені законо

Про затвердження комплексної районної програми соціального захисту окремих категорій громадян щодо порядку проведення розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд автомобільним транспортом, послуги зв’язку та інші пільги, передбачені законо

gerb ukr

УКРАЇНА
Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
(третя сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

21 січня 2016 року м.Бобровиця № 1-03

Про затвердження комплексної районної
програми соціального захисту окремих
категорій громадян щодо порядку
проведення розрахунку компенсаційних
виплат за пільговий проїзд автомобільним
транспортом, послуги зв’язку та інші пільги,
передбачені законодавством, на 2016 рік

З метою реалізації державної політики в галузі соціального захисту населення, забезпечення гарантій соціального захисту окремих категорій громадян у частині надання пільг, передбачених законодавством, які не фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету, урегулювання механізму компенсаційних виплат за пільговий проїзд, послуги зв’язку та інші пільги, які підлягають відшкодуванню за рахунок районного бюджету, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Затвердити комплексну районну програму соціального захисту окремих категорій громадян щодо порядку проведення розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд автомобільним транспортом, послуги зв’язку та інші пільги, передбачені законодавством, на 2016 рік (далі Програма) (додається).
2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації при внесенні змін до районного бюджету на 2016 рік передбачати виділення коштів на реалізацію Програми.
3. Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації та районному фінансовому управлінню районної державної адміністрації вивчити механізм відшкодування вартості проїзду пільгових категорій населення.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району, з гуманітарних питань та соціального захисту населення.

Голова районної ради Т.М.Ковчежнюк

Остання змінаЧетвер, 27 липня 2017 09:55
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd