brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/3 сесія 7 скликання 21 січня 2016 року/Про збереження Бобровицького районного центру зайнятості

Про збереження Бобровицького районного центру зайнятості

gerb ukr

УКРАЇНА
Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
( третя сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 21 січня 2016 року м.Бобровиця № 10-03

Про збереження Бобровицького
районного центру зайнятості

Чернігівський обласний центр зайнятості ініціює реорганізацію Бобровицького районного центру зайнятості шляхом приєднання його до Носівського районного центру зайнятості.
Приймаючи до уваги, що у Бобровицькому районі Чернігівської області доволі високий рівень безробіття, на обліку в Бобровицькому районному центрі зайнятості знаходиться велика кількість працездатного населення. А адміністративно-територіальні центри Бобровицького і Носівського районів знаходяться на великій відстані один від одного зі складним транспортним сполученням.
Особливо слід відмітити, що реорганізація Бобровицького районного центру зайнятості є недоцільною, оскільки суттєво ускладнить доступ громадян до послуг, які надаються центром зайнятості мешканцям Бобровицького району, а відтак, слугуватиме значному порушенню основних прав та інтересів територіальної громади, які гарантовані Конституцією України.
З метою збереження Бобровицького районного центру зайнятості та недопущення його реорганізації шляхом приєднання до Носівського районного центру зайнятості, керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1.Визнати рішення Чернігівського обласного центру зайнятості щодо реорганізації Бобровицького районного центру зайнятості шляхом приєднання його до Носівського районного центру зайнятості таким, що порушує права і інтереси територіальної громади Бобровицького району.

2. Залишити районний центр зайнятості у Бобровицькому районі.

3.Голові районної ради Ковчежнюк Т.М. направити рішення до Центрального апарату Державної служби зайнятості, Міністерства соціальної політики України, Голови комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, Голови правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Голова районної ради Т.М.Ковчежнюк

Our website is protected by DMC Firewall!