brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/4 сесія 7 скликання 21 квітня 2016 року/Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади с.Щаснівка комплексу будівель та споруд Щаснівської ЗОШ І-ІІ ступенів Бобровицької районної ради Чернігівської області

Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади с.Щаснівка комплексу будівель та споруд Щаснівської ЗОШ І-ІІ ступенів Бобровицької районної ради Чернігівської області

gerb ukr

УКРАЇНА
Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
(четверта сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

1 21 квітня 2016 року м.Бобровиця № 42-04

Про надання згоди на безоплатну
передачу в комунальну власність
територіальної громади с.Щаснівка
комплексу будівель та споруд
Щаснівської ЗОШ І-ІІ ступенів
Бобровицької районної ради
Чернігівської області

Розглянувши подання районної державної адміністрації та клопотання Щаснівської сільської ради про надання згоди на безоплатну передачу із спільної власності територіальних громад міста, сіл Бобровицького району в комунальну власність територіальної громади с.Щаснівка комплексу будівель та споруд Щаснівської ЗОШ І-ІІ ступенів Бобровицької районної ради Чернігівської області, та керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43, частиною 5 статті 60, частиною 10 розділу У Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада вирішила:
1.Надати згоду на безоплатну передачу із спільної власності територіальних громад міста, сіл Бобровицького району в комунальну власність територіальної громади с.Щаснівка комплексу будівель та споруд Щаснівської ЗОШ І-ІІ ступенів Бобровицької районної ради Чернігівської області, розташованих за адресою с.Щаснівка, вул. 30-річчя Перемоги, 89 згідно додатку.
2. Бобровицькій районній державній адміністрації здійснити передачу згідно чинного законодавства та цього рішення.
3. Зазначене майно виключити з Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад міста, сіл Бобровицького району та Переліку нерухомого майна спільної власності територіальних громад міста, сіл Бобровицького району.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району.

Голова районної ради Т.М.Ковчежнюк

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd