brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/4 сесія 7 скликання 21 квітня 2016 року/Про внесення змін до Програми створення та накопичення резерву матеріально-технічних засобів для попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Бобровицькому районі на 2016-2018 роки

Про внесення змін до Програми створення та накопичення резерву матеріально-технічних засобів для попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Бобровицькому районі на 2016-2018 роки

gerb ukr

УКРАЇНА

БОБРОВИЦЬКА РАЙОННА РАДА
(четверта сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я
21 квітня 2016 року м.Бобровиця № 9-04

Про внесення змін до Програми
створення та накопичення резерву
матеріально-технічних засобів для
попередження та ліквідації надзвичайних
ситуацій техногенного і природного
характеру та їх наслідків у Бобровицькому
районі на 2016-2018 роки

З метою забезпечення виконання завдань основних напрямків попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Бобровицькому районі, розглянувши клопотання районної державної адміністрації, керуючись пунктом 16 частини 1, частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Унести зміни до Програми створення та накопичення резерву матеріально-технічних засобів для попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків Бобровицького району на 2016-2018 роки (далі Програма), затвердженої рішенням районної ради від 17.12.2015 №13-02, а саме: до пункту 3 «Поновлення місцевого матеріального резерву для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків» у частині фінансового забезпечення на 2016 рік додатку до Програми .
2. Викласти додатки 1, 2 до Програми в новій редакції (додаються).
3. Районній державній адміністрації забезпечити виконання заходів Програми, фінансовому управлінню райдержадміністрації передбачити кошти в районному бюджеті на її фінансування.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району, гуманітарних питань та соціального захисту населення.

Голова районної ради Т.М.Ковчежнюк

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd