brr name

gerb ukr

Про Єдиний день депутата

gerb ukr

УКРАЇНА

Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
( четверта сесія сьомого скликання)
Р І Ш Е Н Н Я

21 квітня 2016 року м.Бобровиця № 30-04

Про Єдиний день депутата

З метою ефективного здійснення депутатами районної ради повноважень, поглиблення зв’язків і взаємодії з виборцями, відповідно до частини 1 статті 10 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1.Продовжити в поточному скликанні практику Єдиного дня депутата, проводячи щомісяця останньої середи зустрічі депутатів районної ради з виборцями в трудових колективах та за місцем проживання в населених пунктах району.
2.Депутатам районної ради наступного дня після зустрічей з виборцями подавати до виконавчого апарату районної ради інформацію про участь в Єдиному дні депутата для узагальнення.
3.Заступнику голови районної ради забезпечити організацію проведення єдиного дня депутата, надання депутатам районної ради необхідної методичної та консультативної допомоги для роботи з виборцями.
4. Рекомендувати міській, сільським радам для узгодження діяльності депутатів рад всіх рівнів встановити такий же день проведення цього заходу у відповідних радах.

Голова районної ради Т.М.Ковчежнюк

DMC Firewall is a Joomla Security extension!