brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/8 сесія 7 скликання 23 лютого 2017 року/Про хід виконання районної цільової Програми організації підвозу учнів сільської місцевості до місць навчання в Бобровицькому районі на 2016-2020 роки

Про хід виконання районної цільової Програми організації підвозу учнів сільської місцевості до місць навчання в Бобровицькому районі на 2016-2020 роки

gerb ukr

УКРАЇНА

Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
(восьма сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

23 лютого 2017 року м.Бобровиця №9-08

Про хід виконання районної цільової
Програми організації підвозу учнів
сільської місцевості до місць навчання
в Бобровицькому районі на 2016-2020 роки
Розглянувши інформацію про хід виконання районної цільової Програми організації підвозу учнів сільської місцевості до місць навчання в Бобровицькому районі на 2016-2020 роки, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Інформацію, надану районною державною адміністрацією, взяти до відома (додається) та продовжити контроль за виконанням Програми.
2. Відділу освіти та фінансовому управлінню райдержадміністрації щороку в процесі підготовки проектів районних бюджетів передбачати кошти на фінансування заходів Програми.
3. Відділу освіти райдержадміністрації:
3.1. Щорічно розробляти і затверджувати схеми маршрутів підвозу учнів з віддалених населених пунктів до опорних шкіл, а також визначати відповідний режим роботи в них.
3.2. Визначати джерела фінансування забезпечення паливно-мастильними матеріалами, оплати праці водіїв, витрати на поточний ремонт автобусів.
3.3. Забезпечувати підготовку місць постійної стоянки автобусів, організацію випуску їх на лінію та цільове використання.
4. Бобровицькому відділенню поліції Ніжинського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Чернігівськвй області вжити заходів щодо налагодження постійного контролю за виконанням вимог правил дорожнього руху при перевезенні учнів.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань та соціального захисту населення.

Голова районної ради Т.М.Ковчежнюк

Остання змінаПонеділок, 17 липня 2017 15:56
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd