brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/8 сесія 7 скликання 23 лютого 2017 року/Про затвердження Порядку проведення розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд, послуги зв’язку та інші пільги, передбачені законодавством, які підлягають відшкодуванню з районного бюджету

Про затвердження Порядку проведення розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд, послуги зв’язку та інші пільги, передбачені законодавством, які підлягають відшкодуванню з районного бюджету

gerb ukr

УКРАЇНА
Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
(восьма сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

23 лютого 2017 року м.Бобровиця № 4-08

Про затвердження Порядку проведення
розрахунку компенсаційних виплат за
пільговий проїзд, послуги зв’язку та
інші пільги, передбачені законодавством,
які підлягають відшкодуванню з районного
бюджету

З метою забезпечення прав громадян пільгової категорії на соціальний захист, керуючись частиною другою статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Затвердити Порядок проведення розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд, послуги зв’язку та інші пільги, передбачені законодавством, які підлягають відшкодуванню з районного бюджету (додається).
2. Узяти до відома, що зазначений Порядок застосовується з 1 січня 2017 року.
3. Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації здійснювати відшкодування компенсаційних виплат за пільговий проїзд, послуги зв’язку та інші пільги, передбачені законодавством, які підлягають відшкодуванню з районного бюджету, згідно з Порядком.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань та соціального захисту населення.

Голова районної ради Т.М.Ковчежнюк

ЗАТВЕРДЖЕНО:
рішення восьмої сесії районної ради сьомого скликання
від 23 лютого 2017 року №4-08

ПРЯДОК
проведення розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд, послуги зв’язку та інші пільги, передбачені законодавством, які підлягають відшкодуванню за рахунок районного бюджету

Цей порядок розроблено відповідно до рішення сесії Бобровицької районної ради від 15 грудня 2016 року № 37-07.

І. Перевезення пільгових категорій пасажирів
1.1. Згідно з Бюджетним кодексом України, законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ та їх соціальний захист», «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про охорону дитинства», постановами Кабінету Міністрів України від 17.05.1993 № 354 «Про безоплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування», від 05.04.1994 № 226 «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування», дорученнями голови Чернігівської обласної державної адміністрації за результатами засідання «круглого» столу від 02.07.2015 щодо пільгового проїзду членів сімей загиблих учасників АТО, від 18.04.2006 № 0105-09/1158 «Про організацію безкоштовного перевезення хворих з хронічною нирковою недостатністю» перевізник проводить безкоштовне перевезення автомобільним транспортом міського та приміського сполучення громадян таких категорій:
- учасники бойових дій;
- інваліди війни;
- батьки загиблих військовослужбовців;
- ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, ветерани державної пожежної охорони, ветерани служби цивільного захисту;
- громадяни, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, 1 та 2 категорій;
- інваліди та особи, які супроводжують інвалідів І групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого);
- пенсіонери за віком;
- діти з багатодітних сімей;
- діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, що виховуються, або навчаються в навчально-виховних або навчальних закладах;
- члени сімей загиблих учасників АТО.
Підтвердженням відповідного статусу пільговика є посвідчення, видане відповідною установою, або пенсійне посвідчення. Документ повинен бути оформлений відповідно до встановлених вимог і завірений печаткою. Посвідчення пред’являється громадянином особисто і є документом, що дозволяє безкоштовний проїзд.
Обслуговування пасажирів здійснюється перевізником відповідно до нормативно - правових актів, що регулюють відносини у відповідній сфері.
1.2. Загальна сума відшкодування компенсаційних виплат, пов’язаних з перевезенням громадян, які мають право на пільги в транспорті міського і приміського сполучення, визначається кошторисними призначеннями на відповідний рік за рахунок районного бюджету.
Відшкодування компенсаційних виплат проводиться на підставі договорів, укладених між підприємствами - надавачами послуг і управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації.
Для укладення Договору перевізник подає наступний пакет документів:
- виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
- копію діючого договору на організацію перевезень пасажирів.
1.3. Перевізники подають до управління соціального захисту населення райдержадміністрації розрахунки витрат, пов’язаних з перевезенням громадян, які мають право на пільги в автомобільному транспорті міського та приміського сполучення, щомісяця до 20 числа наступного за звітним, розрахунок за грудень поточного року надається не пізніше 25 грудня, за формою, передбаченою договором.
Перевізники несуть повну відповідальність за достовірність даних у поданих розрахунках, цільове використання коштів, за не повідомлення управління соціального захисту населення райдержадміністрації про закінчення терміну дії договору про перевезення пасажирів на маршруті, про закінчення терміну дії або позбавлення перевізника ліцензії на здійснення пасажирських перевезень, зміну тарифів.
Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації можуть установлюватися додаткові вимоги до звітності за узгодженими формами.
1.4. Управління соціального захисту населення райдержадміністрації щомісячно готує та подає дані про нараховані суми компенсаційних виплат за пільговий проїзд фінансовому управлінню райдержадміністрації.
1.5. Розрахунок компенсаційних виплат, пов’язаних з пільговими перевезеннями залізничним транспортом, здійснюється відповідно до Порядку розрахунку обсягів компенсаційних виплат за пільгові перевезення залізничним транспортом окремих категорій громадян, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2009 року № 1395. Відшкодування компенсаційних виплат, пов’язаних з пільговими перевезеннями залізничним транспортом здійснюється за рахунок місцевого бюджету в межах кошторисних призначень на відповідний рік.

ІІ. Послуги зв’язку пільговим категоріям населення
Підприємства-постачальники послуг зв’язку, надають пільги з оплати послуг зв’язку відповідно до чинного законодавства. Щомісяця до 20 числа подають управлінню соціального захисту райдержадміністрації на паперових та електронних носіях розрахунки щодо вартості послуг, наданих пільговикам у минулому місяці згідно з формою «2-пільга». Управління соціального захисту населення райдержадміністрації звіряє інформацію, що міститься в Єдиному державному реєстрі осіб, які мають право на пільги, з інформацією, що надають підприємства. У разі виявлення фактів безпідставного надання пільг, або розміру пільг, що надаються конкретному пільговикові, уживаються заходи щодо усунення виявлених порушень та запобігання нецільового використання коштів.
ІІІ. Інші компенсаційні видатки районного бюджету
3.1. Капітальний ремонт власних житлових будинків і квартир та відшкодування витрат, пов’язаних з його проведенням здійснюється відповідно до Порядку проведення капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 № 565.
3.2. Для відшкодування вартості самостійного санаторно-курортного лікування чи вартості проїзду в міжміському транспорті особи, які мають на це право, подають в установленому порядку відповідну заяву до управління соціального захисту населення райдержадміністрації. Управління визначає суму компенсації відповідно до діючого законодавства, яка перераховується на рахунок заявника.

Начальник управління соціального
захисту населення районної державної
адміністрації Г.М.Томко

Остання змінаПонеділок, 17 липня 2017 15:51
DMC Firewall is a Joomla Security extension!