brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/9 сесія 7 скликання від 18 травня 2017 року/Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 6,3020 га на території Соколівської сільської ради (за межами населеного пункту)

Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 6,3020 га на території Соколівської сільської ради (за межами населеного пункту)

gerb ukr

УКРАЇНА

БОБРОВИЦЬКА РАЙОННА РАДА
(дев’ята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я
18 травня 2017 року м.Бобровиця № 25-09

Про затвердження технічної документації
з визначення нормативної грошової оцінки
земельної ділянки загальною площею 6,3020 га
на території Соколівської сільської ради
(за межами населеного пункту)

Відповідно до пункту г статті 10 Земельного кодексу України, розглянувши клопотання ФГ «Україна-М» в особі Мамченка В.В. від 30.03.2017 та технічну документацію з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ріллі) на території Соколівської сільської ради, яка надана в оренду гр. Мамченку В.В. для ведення фермерського господарства, керуючись пунктом 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Затвердити технічну документацію з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 6,3020 га на території Соколівської сільської ради (за межами населеного пункту).
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

Голова районної ради Т.М.Ковчежнюк

DMC Firewall is a Joomla Security extension!