brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/9 сесія 7 скликання від 18 травня 2017 року/Про прийняття в комунальну власність сіл та міста Бобровицького району витрат по об’єкту незавершеного будівництва «Реабілітаційний центр по відновленню та збереженню здоров’я матері та дитини по вул. Артема в м. Бобровиця»

Про прийняття в комунальну власність сіл та міста Бобровицького району витрат по об’єкту незавершеного будівництва «Реабілітаційний центр по відновленню та збереженню здоров’я матері та дитини по вул. Артема в м. Бобровиця»

gerb ukr

УКРАЇНА

Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
(дев’ята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

18 травня 2017 року м.Бобровиця № 20-09

Про прийняття в комунальну власність
сіл та міста Бобровицького району витрат
по об’єкту незавершеного будівництва
«Реабілітаційний центр по відновленню
та збереженню здоров’я матері та дитини
по вул. Артема в м. Бобровиця»

З метою забезпечення ефективного використання об’єктів нерухомості, відповідно до Закону України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», листа управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації від 17.05.2017 № 03-08/640, керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Прийняти в комунальну власність сіл та міста Бобровицького району витрати по об’єкту незавершеного будівництва «Реабілітаційний центр по відновленню та збереженню здоров’я матері та дитини по вул. Артема в м. Бобровиця».
2. Районній державній адміністрації вжити відповідних заходів щодо забезпечення прийому витрат по об’єкту незавершеного будівництва «Реабілітаційний центр по відновленню та збереженню здоров’я матері та дитини по вул. Артема в м. Бобровиця» згідно з чинним законодавством.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району.

Голова районної ради Т.М.Ковчежнюк

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd