brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/9 сесія 7 скликання від 18 травня 2017 року/Про підвищення тарифних розрядів педагогічних працівників закладів та установ освіти району

Про підвищення тарифних розрядів педагогічних працівників закладів та установ освіти району

gerb ukr

УКРАЇНА

Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
(дев’ята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

18 травня 2017 року м.Бобровиця № 19-09

Про підвищення тарифних розрядів
педагогічних працівників закладів
та установ освіти району

З метою забезпечення дотримання вимог до оплати праці працівників освіти, відповідно пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 974 «Про внесення змін у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Підвищити з 1 січня 2017 року тарифні розряди педагогічних працівників закладів та установ освіти району, що фінансуються за рахунок місцевого бюджету, а саме: працівникам районного методичного кабінету відділу освіти районної державної адміністрації, центру дитячої творчості, Новобиківського міжшкільного навчально-виробничого комбінату, навчально-виховних комплексів, логопедам.
2. Відділу освіти районної державної адміністрації здійснити виконання даного рішення, згідно чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району; з гуманітарних питань та соціального захисту населення.

Голова районної ради Т.М.Ковчежнюк

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd