brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/9 сесія 7 скликання від 18 травня 2017 року/Про затвердження цільової соціальної Програми захисту тваринництва Бобровицького району від карантинних інфекційних захворювань на 2017 рік

Про затвердження цільової соціальної Програми захисту тваринництва Бобровицького району від карантинних інфекційних захворювань на 2017 рік

gerb ukr

УКРАЇНА

Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
(дев’ята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

18 травня 2017 року м.Бобровиця № 17-09

Про затвердження цільової соціальної
Програми захисту тваринництва Бобровицького
району від карантинних інфекційних захворювань
на 2017 рік

З метою захисту населення і території району від карантинних інфекцій тварин, у тому числі спільних і для людей, в інтересах безпеки окремої людини, суспільства, національного надбання, довкілля, захисту тваринництва району від наслідків спалахів гострих карантинних інфекційних захворювань, ефективного функціонування системи епізоотичих заходів, забезпечення дотримання карантинного режиму у випадку виникнення епізоотій, проведення роз’яснювально-інформаційної роботи серед населення щодо небезпеки інфекційних захворювань, відповідно до законів України «Про ветеринарну медицину», «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 29.03.2001 № 308 «Про порядок створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків» (зі змінами), керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Затвердити цільову соціальну Програму захисту тваринництва Бобровицького району від карантинних інфекційних захворювань на 2017 рік (далі – Програма), (додається).
2. Управлінню Держпродспоживслужби в районі державній забезпечити виконання заходів Програми.
3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації при уточненні бюджету на 2017 рік передбачити кошти на реалізацію заходів Програми.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району.

Голова районної ради Т.М.Ковчежнюк

Остання змінаПонеділок, 17 липня 2017 11:53
Our website is protected by DMC Firewall!