brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/9 сесія 7 скликання від 18 травня 2017 року/Про затвердження Програми забезпечення надання адміністративних послуг у Бобровицькому районі на 2017 рік

Про затвердження Програми забезпечення надання адміністративних послуг у Бобровицькому районі на 2017 рік

gerb ukr

УКРАЇНА

Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
(дев’ята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

18 травня 2017 року м.Бобровиця № 15-09

Про затвердження Програми забезпечення
надання адміністративних послуг
у Бобровицькому районі на 2017 рік

З метою створення умов для отримання послуг громадянами, суб’єктами господарювання, відкритості інформації про діяльність органів виконавчої влади шляхом забезпечення функціонування відділу (Центру) надання адміністративних послуг, проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, відповідно до законів України «Про адміністративні послуги», «Про громадянство України», «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», «Про електронний цифровий підпис», керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Затвердити Програму забезпечення надання адміністративних послуг у Бобровицькому районі на 2017 рік (далі – Програма), (додається).
2. Районній державній адміністрації забезпечити виконання заходів Програми, фінансовому управлінню райдержадміністрації при уточненні бюджету на 2017 рік передбачити кошти на реалізацію заходів Програми.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району.

Голова районної ради Т.М.Ковчежнюк

Остання змінаПонеділок, 17 липня 2017 11:42
Our website is protected by DMC Firewall!