brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/9 сесія 7 скликання від 18 травня 2017 року/Про передачу в оперативне управління витрат по об’єкту незавершеного будівництва «Реабілітаційний центр по відновленню та збереженню здоров’я матері та дитини» та його перепрофілювання

Про передачу в оперативне управління витрат по об’єкту незавершеного будівництва «Реабілітаційний центр по відновленню та збереженню здоров’я матері та дитини» та його перепрофілювання

gerb ukr

УКРАЇНА
БОБРОВИЦЬКА РАЙОННА РАДА
(дев’ята сесія сьомого скликання)
РІШЕННЯ

18 травня 2017 року м.Бобровиця № 21-09

Про передачу в оперативне управління
витрат по об’єкту незавершеного будівництва
«Реабілітаційний центр по відновленню та
збереженню здоров’я матері та дитини» та
його перепрофілювання

Розглянувши листи головного лікаря КЛПЗ «Бобровицька центральна районна лікарня» та керуючись статтею 43 Закону України ,, Про місцеве самоврядування в Україні “, района рада вирішила:

1. Передати в оперативне управління КЛПЗ «Бобровицька центральна районна лікарня» витрати по об’єкту незавершеного будівництва «Реабілітаційний центр по відновленню та збереженню здоров’я матері та дитини» в м.Бобровиця.

2. Надати дозвіл на перепрофілювання об’єкта незавершеного будівництва «Реабілітаційний центр по відновленню та збереженню здоров’я матері та дитини» в м. Бобровиця на Перинатальний центр вторинного рівня на 25 ліжок.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально- економічного розвитку району.

Голова районної ради Т.М.Ковчежнюк

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd