brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/11 сесія 7 скликання від 21 вересня 2017 року/Про внесення змін до комплексної районної Програми соціального захисту окремих категорій громадян щодо порядку проведення розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд автомобільним транспортом, послуги зв’язку та інші пільги, передбачені з

Про внесення змін до комплексної районної Програми соціального захисту окремих категорій громадян щодо порядку проведення розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд автомобільним транспортом, послуги зв’язку та інші пільги, передбачені з

gerb ukr

УКРАЇНА

БОБРОВИЦЬКА РАЙОННА РАДА
(одинадцята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я
21 вересня 2017 року м.Бобровиця № 17-11

Про внесення змін до комплексної
районної Програми соціального захисту
окремих категорій громадян щодо порядку
проведення розрахунку компенсаційних
виплат за пільговий проїзд автомобільним
транспортом, послуги зв’язку та інші пільги,
передбачені законодавством, на 2017 рік

З метою врегулювання механізму відшкодування витрат, розглянувши клопотання управління соціального захисту населення районної державної адміністрації від 14.09.2017 № 2486, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Унести зміни до рішення сьомої сесії сьомого скликання від 15.12.2016 № 37-07 «Про затвердження комплексної районної Програми соціального захисту окремих категорій громадян щодо порядку проведення розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд автомобільним транспортом, послуги зв’язку та інші пільги, передбачені законодавством, на 2017 рік», а саме: викласти додатки 1, 2, 3 в новій редакції (додаються).
2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації при внесенні змін до районного бюджету на 2017 рік передбачити фінансування видатків на реалізацію заходів Програми.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району; з гуманітарних питань та соціального захисту населення.

Голова районної ради Т.М.Ковчежнюк

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd