brr name

gerb ukr

Про оплату праці голови районної ради

gerb ukr

УКРАЇНА

Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
( дванадцята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

21 листопада 2017 року м.Бобровиця № 19-12

Про оплату праці
голови районної ради

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 року № 353 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р.№ 268 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України" , керуючись статтею 21 Закону "Про службу в органах місцевого самоврядування", пунктом 17 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні», в межах видатків затверджених на утримання виконавчого апарату, районна рада вирішила:

1.Встановити оплату праці голові районної ради з 21 листопада 2017 р:
1.1 Посадовий оклад визначений постановою Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 року № 353 ( додаток 49).
1.2 Надбавку за вислугу років, доплату за ранг здійснювати відповідно до Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування".
1.3 Надбавку за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років протягом здійснення повноважень голови районної ради.
1.4 Здійснювати преміювання в розмірі до 100 відсотків місячного фонду заробітної плати в межах коштів, передбачених на преміювання та економії коштів на оплату праці протягом здійснення повноважень голови районної ради.
2. Надавати матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та матеріальну допомогу на оздоровлення у розмірі, що не перевищує середньомісячну заробітну плату протягом здійснення повноважень голови районної ради .
3. У разі виникнення права на підвищення надбавки за вислугу років з урахуванням доплати за ранг, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 травня 1994 року № 283 « Про порядок обчислення стажу державної служби», подальшу зміну розміру надбавки за вислугу років установлювати розпорядженням голови районної ради.

Заступник голови районної ради А.Л.Ткаченко

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd