brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/12 сесія 7 скликання 21 листопада 2017 року/Про хід виконання районної Програми із забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016-2020 роки

Про хід виконання районної Програми із забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016-2020 роки

gerb ukr

УКРАЇНА

БОБРОВИЦЬКА РАЙОННА РАДА
(дванадцята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

21 листопада 2017 року м.Бобровиця № 9-12

Про хід виконання районної Програми
із забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей,
позбавлених батьківського піклування, та
осіб з їх числа на 2016-2020 роки

З метою підвищення рівня житлового забезпечення дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, заслухавши інформацію районної державної адміністрації «Про хід виконання Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016-2020 роки, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Інформацію начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації «Про стан виконання Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016-2020 роки» взяти до відома.
2. Районній державній адміністрації:
2.1. Забезпечити неухильне додержання законодавства щодо захисту майнових та житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
2.2. При формуванні щорічного районного бюджету упродовж 2017- 2020 років передбачати фінансування видатків на виконання заходів Програми в межах реальних фінансових можливостей бюджету.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально - економічного розвитку району, з гуманітарних питань та соціального захисту населення.

Заступник голови районної ради А.Л.Ткаченко

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd