Про внесення змін до рішення районної ради від 18.05.2017 №15-09 «Про затвердження Програми забезпечення надання адміністративних послуг у Бобровицькому районі на 2017 рік»
- Опубліковано в 12 сесія 7 скликання 21 листопада 2017 року
УКРАЇНА
Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
(дванадцята сесія сьомого скликання)
Р І Ш Е Н Н Я
21 листопада 2017 року м.Бобровиця № 11-12
Про внесення змін до рішення районної ради
від 18.05.2017 №15-09 «Про затвердження
Програми забезпечення надання адміністративних
послуг у Бобровицькому районі на 2017 рік»
З метою створення умов для отримання послуг громадянами, суб’єктами господарювання, відкритості інформації про діяльність органів виконавчої влади шляхом забезпечення належного функціонування відділу (Центру) надання адміністративних послуг, проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, розглянувши клопотання районної державної адміністрації, керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Унести зміни до рішення районної ради від 18.05.2017 №15-09 «Про затвердження Програми забезпечення надання адміністративних послуг у Бобровицькому районі на 2017 рік», а саме додаток та Паспорт Програми викласти в новій редакції, що додається.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району.
Заступник голови районної ради А.Л.Ткаченко