brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/12 сесія 7 скликання 21 листопада 2017 року/Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 12,8224 га на території Петрівської сільської ради (за межами населеного пункту)

Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 12,8224 га на території Петрівської сільської ради (за межами населеного пункту)

gerb ukr

УКРАЇНА

БОБРОВИЦЬКА РАЙОННА РАДА
(дванадцята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я


21 листопада 2017 року м.Бобровиця №16-12

Про затвердження технічної документації
з визначення нормативної грошової оцінки
земельної ділянки загальною площею 12,8224 га
на території Петрівської сільської ради
(за межами населеного пункту)

Відповідно до пункту г статті 10 Земельного кодексу України, розглянувши клопотання Микитенка Віталія Андрійовича від 31.10.2017 та технічну документацію з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ріллі) на території Петрівської сільської ради, яка надана в оренду гр. Микитенку В.А. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, керуючись пунктом 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Затвердити технічну документацію з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 12,8224 га на території Петрівської сільської ради (за межами населеного пункту).
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

Заступник голови районної ради А.Л.Ткаченко

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd