brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/14 (позачергова) сесія 7 скликання 16 січня 2018 року/Про затвердження Програми звільнення від сплати за житлово-комунальні послуги сімей загиблих (зниклих безвісти) під час участі в АТО, сімей загиблих при виконанні інтернаціонального обов’язку в Афганістані на 2018 рік

Про затвердження Програми звільнення від сплати за житлово-комунальні послуги сімей загиблих (зниклих безвісти) під час участі в АТО, сімей загиблих при виконанні інтернаціонального обов’язку в Афганістані на 2018 рік

gerb ukr

УКРАЇНА

Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
(чотирнадцята (позачергова) сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

16 січня 2018 року м.Бобровиця № 5-14

Про затвердження Програми
звільнення від сплати за
житлово-комунальні послуги сімей
загиблих (зниклих безвісти) під час
участі в АТО, сімей загиблих при
виконанні інтернаціонального
обов’язку в Афганістані на 2018 рік

З метою забезпечення додаткових гарантій соціального захисту сімей загиблих (зниклих безвісти) під час участі в АТО, сімей загиблих при виконанні інтернаціонального обов’язку в Афганістані, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Затвердити Програму про звільнення від сплати за житлово-комунальні послуги сімей загиблих (зниклих безвісти) під час участі в АТО, сімей загиблих при виконанні інтернаціонального обов’язку в Афганістані, на 2018 рік (додається).
2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації передбачити асигнування на її фінансування при формуванні бюджету на 2018 рік.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань та соціального захисту населення.

Голова районної ради В.В.Ляховенко

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd