brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/15 сесія 7 скликання 22 лютого 2018 року/Про хід виконання цільової Програми організації підвозу учнів сільської місцевості до місць навчання в Бобровицькому районі на 2016-2020 роки за підсумками 2017 року

Про хід виконання цільової Програми організації підвозу учнів сільської місцевості до місць навчання в Бобровицькому районі на 2016-2020 роки за підсумками 2017 року

gerb ukr

УКРАЇНА
БОБРОВИЦЬКА РАЙОННА РАДА
(п’ятнадцята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я


22 лютого 2018 року м. Бобровиця № 6-15
Про хід виконання цільової
Програми організації підвозу учнів
сільської місцевості до місць навчання
в Бобровицькому районі на 2016-2020 роки
за підсумками 2017 року

Розглянувши інформацію про хід виконання районної цільової Програми підвозу учнів сільської місцевості до місць навчання в Бобровицькому районі на 2016-2020 роки, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Інформацію, надану відділом освіти районної державної адміністрації, взяти до відома (додається) та продовжити контроль за виконанням Програми.
2. Відділу освіти та фінансовому управлінню райдержадміністрації щороку в процесі підготовки проектів районних бюджетів передбачати кошти на фінансування заходів Програми.
3. Відділу освіти райдержадміністрації:
3.1. Щорічно розробляти і затверджувати схеми маршрутів підвозу учнів з віддалених населених пунктів до опорних шкіл, а також визначати відповідний режим роботи в них.
3.2. Визначати джерела фінансування забезпечення паливно-мастильними матеріалами, оплати праці водіїв, витрати на поточний ремонт автобусів.
3.3. Забезпечувати підготовку місць постійної стоянки автобусів, організацію випуску їх на лінію та цільове використання.
4. РВ УМВС України в Чернігівській області вжити заходів щодо налагодження постійного контролю за виконанням вимог правил дорожнього руху при перевезенні учнів.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань та соціального захисту населення.

Голова районної ради В.В.Ляховенко

Our website is protected by DMC Firewall!