brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/15 сесія 7 скликання 22 лютого 2018 року/Про затвердження Програми розвитку бібліотек Бобровицької централізованої бібліотечної системи як інформаційних і культурних центрів на 2018 рік

Про затвердження Програми розвитку бібліотек Бобровицької централізованої бібліотечної системи як інформаційних і культурних центрів на 2018 рік

gerb ukr

УКРАЇНА

БОБРОВИЦЬКА РАЙОННА РАДА
(п’ятнадцята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я


22 лютого 2018 року м. Бобровиця № 2-15

Про затвердження Програми розвитку
бібліотек Бобровицької централізованої
бібліотечної системи як інформаційних
і культурних центрів на 2018 рік

З метою забезпечення, оновлення та збереження інформаційного потенціалу бібліотек централізованої бібліотечної системи, забезпечення доступу населення до вітчизняних і світових досягнень культури, збереження та розвиток кадрового потенціалу бібліотек в районі, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада вирішила:
1. Затвердити Програму розвитку бібліотек Бобровицької централізованої бібліотечної системи як інформаційних і культурних центрів на 2018 рік (далі – Програма), (додається).
2. Відділу культури і туризму районної державної адміністрації забезпечити виконання Програми.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, сім’ї, молоді та спорту.

Голова районної ради В.В.Ляховенко

DMC Firewall is a Joomla Security extension!