brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/15 сесія 7 скликання 22 лютого 2018 року/Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 62,0 га на території Бобровицької міської ради (за межами населеного пункту)

Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 62,0 га на території Бобровицької міської ради (за межами населеного пункту)

gerb ukr

УКРАЇНА

БОБРОВИЦЬКА РАЙОННА РАДА
(п’ятнадцята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я


22 лютого 2018 року м. Бобровиця № 13-15
п
Про затвердження технічної документації
з визначення нормативної грошової оцінки
земельної ділянки загальною площею 62,0 га
на території Бобровицької міської ради
(за межами населеного пункту)

Відповідно до пункту г статті 10 Земельного кодексу України, розглянувши клопотання Тіги Сергія Григоровича від 31.01.2018 та технічну документацію з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення на території Бобровицької міської ради, яка надана в оренду гр. Тізі Сергію Григоровичу для ведення фермерського господарства, керуючись пунктом 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Затвердити технічну документацію з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 62,0 га на території Бобровицької міської ради (за межами населеного пункту).
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

Голова районної ради В.В.Ляховенко

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd