brr name

gerb ukr

Про оплату праці заступника голови районної ради

gerb ukr

УКРАЇНА
Б О Б Р О В И Ц Ь К А   Р А Й О Н Н А   Р А Д А
( перша сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

26 листопада 2015 року м.Бобровиця № 9-01

Про оплату праці заступника
голови районної ради

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2008 року №34 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України" та керуючись статтею 21 Закону "Про службу в органах місцевого самоврядування", пунктом 17 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні», в межах видатків затверджених на утримання виконавчого апарату, районна рада вирішила:

Затвердити оплату праці заступнику голови районної ради.
1. Посадовий оклад визначити відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2008 року №34 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України"..
2. Надбавку за вислугу років, доплату за ранг здійснювати відповідно до Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування".
3. Надбавку за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років протягом здійснення повноважень заступника голови районної ради.
4. Здійснювати преміювання в розмірі 100 відсотків місячного фонду заробітної плати в межах коштів, передбачених на преміювання та економії коштів на оплату праці протягом здійснення повноважень заступника голови районної ради.
5. Надавати матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та матеріальну допомогу на оздоровлення у розмірах, що не перевищують середньомісячної заробітної плати протягом здійснення повноважень заступника голови районної ради.

Голова районної ради Т.М.Ковчежнюк

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd