brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/17 сесія 7 скликання 20 Вересня 2018 року/Про надання дозволу на реалізацію будівельних матеріалів

Про надання дозволу на реалізацію будівельних матеріалів

gerb ukr

УКРАЇНА

Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
(сімнадцята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

20 вересня 2018 року м. Бобровиця № 24-17

Про надання дозволу
на реалізацію будівельних
матеріалів

Розглянувши звернення КЛПЗ «Бобровицька центральна районна лікарня» Бобровицької районної ради Чернігівської області (лист від 05.09.2018 року № 506), враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району, Положення «Про порядок відчуження та списання майна, що є спільною комунальною власністю територіальних громад Бобровицького району», враховуючи згоду Бобровицької районної державної адміністрації (лист від 12.09.2018 року №01-35/1386), керуючись статтями 43, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада вирішила:
1. Надати КЛПЗ «Бобровицька центральна районна лікарня» Бобровицької районної ради Чернігівської області дозвіл на реалiзацiю за цiною експертної оцiнки плит, загальною кiлькістю 142 штуки (згідно з додатком).
2. Бобровицькій райдержадміністрації здійснити реалізацію згідно з чинним законодавством.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району.

Голова В.ЛЯХОВЕНКО

DMC Firewall is a Joomla Security extension!