brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/17 сесія 7 скликання 20 Вересня 2018 року/Про надання дозволу на зменшення балансової вартості об’єкта незавершеного будівництва, який перебуває в оперативному управлінні КЛПЗ «Бобровицька центральна районна лікарня» Бобровицької районної ради Чернігівської області

Про надання дозволу на зменшення балансової вартості об’єкта незавершеного будівництва, який перебуває в оперативному управлінні КЛПЗ «Бобровицька центральна районна лікарня» Бобровицької районної ради Чернігівської області

gerb ukr

УКРАЇНА

Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
(сімнадцята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

20 вересня 2018 року м. Бобровиця № 23-17

Про надання дозволу на зменшення балансової
вартості об’єкта незавершеного будівництва,
який перебуває в оперативному управлінні
КЛПЗ «Бобровицька центральна районна лікарня»
Бобровицької районної ради Чернігівської області

Розглянувши звернення КЛПЗ «Бобровицька центральна районна лікарня» Бобровицької районної ради Чернігівської області (лист від 09.07.2018 № 406), враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району, Положення «Про порядок відчуження та списання майна, що є спільною комунальною власністю територіальних громад Бобровицького району», враховуючи згоду Бобровицької районної державної адміністрації (лист від 12.09.2018 року №01-35/1384), керуючись статтями 43, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада вирішила:
1. Надати КЛПЗ «Бобровицька центральна районна лікарня» Бобровицької районної ради Чернігівської області дозвіл на зменшення балансової вартості об'єкта незавершеного будівництва «Перинатального центру вторинного рiвня на 25 лiжок», розташованого за адресою: вул. Олега Бичка, 1 в м. Бобровиця, Чернiгiвської областi у зв’язку з демонтажем непридатних у подальшому використаннi при будiвництвi плит марки ПК 63-15, ПК 63-12, ПК 27-15, ПК 27-12, ПК 24-12 загальною кiлькістю 152 штуки.
2. КЛПЗ «Бобровицька центральна районна лікарня» Бобровицької районної ради Чернігівської області взяти на баланс як будівельні матеріли плити загальною кiлькістю 152 штуки (згідно з додатком).
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району.

Голова В.ЛЯХОВЕНКО

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd