brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/3 сесія 7 скликання 21 січня 2016 року/Про надання повноважень голові Бобровицької районної ради Ковчежнюк Т.М. на звернення до суду

Про надання повноважень голові Бобровицької районної ради Ковчежнюк Т.М. на звернення до суду

gerb ukr

УКРАЇНА
Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
( третя сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

21 січня 2016 року м.Бобровиця № 11-03

Про надання повноважень голові
Бобровицької районної ради
Ковчежнюк Т.М.
на звернення до суду

З метою запобігання порушенню основних прав, свобод та інтересів жителів Бобровицької територіальної громади, які гарантовані Конституцією України, збереження Бобровицького районного центру зайнятості та недопущення його реорганізації шляхом приєднання до Носівського районного центру зайнятості, керуючись частиною 2 статті 43, пунктом 16 частини 6 статті 55 Закону України ,, Про місцеве самоврядування в Україні“, районна рада вирішила:

1. Надати повноваження голові Бобровицької районної ради Ковчежнюк Тетяні Миколаївні на звернення до Чернігівського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом про визнання рішень щодо реорганізації Бобровицького районного центру зайнятості незаконними та їх скасування.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, законності, правопорядку та запобігання корупції.

Голова районної ради Т.М.Ковчежнюк

Остання змінаВівторок, 21 червня 2016 14:21
DMC Firewall is a Joomla Security extension!